Оваа понуда не е достапна во Скопје.
Изменете град

Бронзен тен со 10 минути солариум во Стива Ви

200ден

75ден

Попуст: 63% Заштедувате: 125 ден

Завршена понуда

Нарачки 153

Краток опис на понудата

Што велите да дојдете до посакуваниот тен на кожата за многу брзо време и ептен ниска цена?
Колектива како што ветува така и исполнува, овој пат во соработка со студиото за убавина Стива Ви, ви нуди лежечки турбо солариум во времетраење од 10 минути за цена од само 75 денари.

Заборавете ја долгата борба со сонцето, тука во Стива Ви, за кратко време ќе дојдете до чоколаден тен и ќе уживате во сопствената бронзена кожа која потоа ќе можете да ја комбинирате со најдрагите парчиња облека.

Салонот Стива Ви е на нова локација, со многу поубав ентериер и персонал со повеќе од 10 години работно искуство во козметиката и убавината.

Повелете и разубавете се.

Услови на ваучерот

  • Ваучерот важи само за жени
  • Ваучерот може да се искористи од 11.06.2012 до 11.07.2012
  • Во цената на ваучерот е вклучен ддв 18% (11,44 ден)
  • Задолжително закажување на телефон 070 781 300
  • Работоно време: Пон-Саб 10:00 - 21:00, Недела со закажување

Ваучерот е достапен до 11 јули 2012

Детали за понудата

Со овој ваучер од Стива Ви добивате

  • 10 минути во лежечки солариум

Детали за понудата

Стива Ви
Сава Ковачевиќ 43б 2-12 Кисела Вода Задолжително закажување на телефон 070 781 300 Работоно време: Пон-Саб 10:00 - 21:00, Недела со закажување

Имате ли прашање за оваа промоција