Оваа понуда не е достапна во Скопје.
Изменете град

Букет рози за 8-ми Март

500ден

500ден

Попуст: 0% Заштедувате: 0 ден

Краток опис на понудата

Токму за 8ми март, ако сакате пријатно да ги израдувате и изненадите вашите најмили, односно понежниот пол, нема полесен начин за изразување на вашата почит од испраќањето роза.Тоа е едноставно елегантен и заводлив цвет кој преставува љубов.
Со оваа понуда на Колектива и умешноста на Flora Queen, дали на број една, три или единаесет рози, изненадувањето ќе биде повеќе од јасно дека е подарено со љубов и внимание. 
Во посветата што оди заедно со розата, оставаме вие да го напишете поромантичниот дел.

Услови на ваучерот

 • Ваучерот се однесува само за територијата на Скопје
 • Примање на нарачки најдоцна до 07.03.2012 до 14:00 часот
 • Доставата се врши само на 08.03.2012
 • Испораките ќе се вршат само од 09:00 до 18:00 часот
 • Нарачките за достава се вршат на e-mail contact@floraqueen.com.mk
 • При секоја резервација задолжително кажете го кодот на ваучер (12 бројки)

Ваучерот е достапен до 09 март 2012

Детали за понудата

Со овоја ваучер вие добивате букет од 3 рози со картичка за посвета за 8-ми Март од Flora Queen

  Само пратете e-mail на contact@floraqueen.com.mk најдоцна со 07.03.2012 до 14:00 часот (кажете го кодот на вашиот ваучер составен од 12 бројки) и вашето иненадување ќе биде доставено на 08.03.2012 до вашите најмили заедно со картичката за посвета

  Детали за понудата

  Flora Queen
  e-mail: contact@floraqueen.com.mk www.floraqueen.com Компанијата Flora Queen врши достава на секаков вид на букети,и слатки подароци низ целиот свет и цела Македонија.

  Имате ли прашање за оваа промоција