Оваа понуда не е достапна во Скопје.
Изменете град

Единствено со Мое Студио - Дадар и Kolektiva

4100ден

1800ден

Попуст: 56% Заштедувате: 2300 ден

Краток опис на понудата

Колектива ви нуди предновогодишна комбинација од третмани и методи со кои вие убаво и фенси ќе изгледате. И тоа не било каде, туку во МОЕ СТУДИО – ДАДАР.

Со целосниот третман и масажа на лице ќе си овозможите будење на вистинската убавина во вас, која понекогаш може да заспие под тенкиот слој од мртвите клетки на кожата.

Со честото миење на раце и прекумерното лакирање на нокти и честата употреба на ацетон за отстранување на лакот, се зголемува кршливоста и слабеењето на ноктите. Со третманот од маникир повторно ќе се врати сјајот на вашите нокти. При ладното време и некористењето на креми, рацете огрубуваат и стануваат погрчевити, а со масажата на раце ќе имате повторно шанса да ја вратите нивната еластичност и мазнина.

Поголемиот дел од времето се потпираме на стапалата и тие се оние кој го носат целиот товар па од таму, нивната кожа е тврда и сува а ноктите на нозете се деформирани и искршени. Во оваа понуда нудиме и педикир и масажа на стопалата.

И покрај толку многу третмани овозможени со оваа понуда, таа сеуште не е целосна. За убавината и свежината да бидат комплетни, со овој ваучер ќе добиете шишање и фенирање со кои повторно ќе заживее вашата коса.

Во салонот за убавина Вие ќе се чувствувате пријатно и почестено од професионалноста на персоналот и нивниот колективен придонес во зголемувањето на вашата самодоверба.

Тип топ во МОЕ СТУДИО – ДАДАР.

Услови на ваучерот

 • Ваучерот може да се искористи во период од 08.12.2011 до 08.01.2011
 • Ваучерот не може да се искористи на 30.12.2012, 31.11.2012 и 01.01.2012
 • Задолжително закажување на термин на тел: (02) 3 222 922
 • Ваучерот се однесува само на пакет услуги наведен во предностите

Ваучерот е достапен до 08 јануари 2012

Детали за понудата

Со овој ваучер добивате пакет од:

 • третман на лице
 • масажа на лице
 • маникир
 • масажа на раце
 • педикир
 • масажа на стапала
 • шишање
 • фенирање

Детали за понудата

Мое студио Дадар
Ленинова 16 тел: (02) 3 222 922 Работно време Пон - Пет: 11:00 - 20:00 Саб: 9:00 - 18:00 Нед: 11:00 - 18:00

Имате ли прашање за оваа промоција