кликни овде за услуги и производи
кликни овде за понуди за патување
Истечена понуда
Лето со Игуана Турс и Колектива Нет
7164 ден
7164
   ден

Попуст: 0%
Заштедувате: 0 ден
Побарај реактивирање на оваа понуда!
Сподели:

Краток опис на понудата

Веќе десетта година во нашата понуда ги имаме апартманите „Spanos“. Се наоѓаат на околу 120м од плажата.

Трокреветни и четворокреветни апартмани со една спална соба и една соба (студио) каде е и кујната и четворокреветни апартмани со две одвоени спални соби и одвоена кујна.

Сите соби се со сопствен тоалет, со комплетно опремени кујни, клима (вклучена во цена јули/ август) и телевизор.

Услови на ваучерот

 • Пред купување на ваучерот, направете предрезервација на contact@iguana.com.mk
 • Потоа, купете ваучер и испратете го кодот на горенаведениот маил
 • Следниот чекор е да одите до ТА Игуана Турс за да потпишете договор за патување
 • Ваучерот се однесува на сместување на 2 лица во двокреветна соба.
 • За превоз за двајца се доплаќа 1236 денари на лице место во ТА Игуана Турс
 • Доплата за сместување за трето, четврто, петто и шесто лице - 35 евра во ТА Игуана Турс
 • Доплата за превоз за трето, четврто, петто и шесто лице - 35 евра
 • Дете до 2 години - бесплатно
 • Задолжително е патничко-здравствено осигурување
 • Собите се преземаат во 14:00, а се напуштаат во 09:00

Политика на откажување:
• за отказ до 30 дена пред патувањето се наплатува 5%
• за отказ од 29 до 22 дена пред патувањето 10%
• за отказ од 21 до 15 дена пред патувањето 20%
• за отказ од 14 до 08 дена пред патувањето 50%
• за отказ од 07 до 01 дена пред патувањето 90%
• ако патникот не се појави или го откаже аранжманот на денот на неговатареализација, организаторот ќе го наплати целокупниот износ на аранжманотодносно 100%


  Ваучерот е достапен до 03 јуни 2012

  Детали за понудата

  • Ваучерот вклучува 7 ноќевања за двајца од 27.05.2012 до 03.06.2012
  • За подетални иформации во Т.А. Игуана Турс

  Детали за понудата

  ТА ИГУАНА ТУРС
  ул. 27 Март бр.14 Скопје Македонија 1000 02/3232-130; 3232-135 contact@iguana.com.mk Работно време: Понеделник до петок 9:00 - 20:00 часот. Сабота 09:30 - 14:00 часот.
  Имате ли прашање за оваа промоција

  Лиценца А, рег.бр. 476, ул.Ѓуро Ѓаковиќ бр.20, кат 2, 1000 Скопје, телефон 02 3109 539, e-mail: info.mk@kolektiva.net
  ЕМБС 6608175
  ДБ 4058010505626


  © 2014 Zumzi.com