кликни овде за услуги и производи
кликни овде за понуди за патување
Истечена понуда
Најубавиот детски роденден
2000 ден
990
   ден

Попуст: 51%
Заштедувате: 1010 ден
Побарај реактивирање на оваа понуда!
Сподели:

Краток опис на понудата

Организирањето на роденденската забава за вашето дете може да биде многу тешка. Ќе ве умори и ве оптовари со подготовки, спремање и уредување. Купувањето пластични чаши и чинии, разни балони и скапи еднократни украси ќе ви бидат поголем трошок отколку што можете да очекувате. Самиот чин на организација, ќе ве замори толку многу, што кога конечно ќе се случи забавата, вие веќе ќе сакате да си легнете.

За да не мора да го преспиете роденденот на сопственото дете, Колектива ви нуди понуда, со која за само 900 денари, ќе му овозможи вашето дете преку покани да ги собере на едно место сите свои верни другарчиња. Со ваучерот од Колектива вие добивате закуп на простор и организација на роденден во игротеката Мадагаскар на два часа.

Игротеката се наоѓа во Аеродром, спроти ТЦ Бисер и е исполнета со игри, играчки и позитивна атмосфера. Во игротеката работи стручен тим составен од психолог и педагози кои ќе се погрижат вашите најмили да поминат прекрасен роденден со своите другарчиња.

Организирајте му го роденденот од соништата на вашето најмило.

Услови на ваучерот

 • Можете да купите неограничен број на ваучери
 • Резервирајте во игротеката пред да го купите ваучерот на телефон 078 86 67 06
 • Забавите се организираат за деца на возраст до 12 години
 • Ваучерот можете да го искористите за прослава на роденден од 02.05.2012 до 31.05.2012, закажување се прави од 02.05.2012 (1 мај е неработен)
 • Родендените се организираат секој работен ден од 17:00-19:00 часот и од 19:30 до 21:30, а во сабота и недела има термини и од 12:00 до 14:00 и од 14:30 до 16:30.
 • Работното време на игротеката е од 14:00 до 22:00 секој работен ден, а за викенд од 12:00 до 22:00.
 • Во цената на ваучерот е вклучен ддв 18% (151,02 ден)

Ваучерот е достапен до 31 мај 2012

Детали за понудата

Организацијата на роденденот која ја опфаќа ваучерот и е вклучена во цената се однесува на:
 • 2 часа организирана забава
 • покани
 • пристап и игри на X-box
 • грицки
 • CD со слики
 • видео CD
 • подарок за славеникот
 • боење на лице и анимации

  Детали за понудата

  МАДАГАСКАР
  БУЛЕВАР ЈАНЕ САНДАНСКИ 67/1-1 1000, Скопје Тел: 078 24 14 10
  Имате ли прашање за оваа промоција

  Лиценца А, рег.бр. 476, ул.Ѓуро Ѓаковиќ бр.20, кат 2, 1000 Скопје, телефон 02 3109 539, e-mail: info.mk@kolektiva.net
  ЕМБС 6608175
  ДБ 4058010505626


  © 2014 Zumzi.com