Оваа понуда не е достапна во Скопје.
Изменете град

Превоз Скопје-Банско-Скопје

2170ден

2170ден

Попуст: 0% Заштедувате: 0 ден

Краток опис на понудата

13.04.2012 Скопје - Банско

Состанок на групата пред паркингот на пошта 2 кај Н.Железничка во 06.00 часот. Поаѓање кон Банско и пристигнување таму околу пладне.

16.04.2012 Банско-Скопје

Поаѓање од Банско во 10:00 часот по бугарско време. Застанување во манастирот Иван Рилски. Посета на истиот. Потоа, поаѓање кон Скопје и пристигнување во попладневните часови.

Услови на ваучерот

 • По купување на ваучерот (додека трае понудата), задолжително веднаш испратете го ваучерот на skobul007@yahoo.com во ТА Скобул за потврда на вашето место и резервација на истото.
 • Патничкото осигурување не е вклучено во цената, а задолжително мора секој патник да го има.
 • Бројот на места е ограничен

  Ваучерот е достапен до 16 април 2012

  Детали за понудата

  Во цената е вклучено:

  • Превоз од Скопје до Банско
  • Превоз од Банско до Скопје, со застанување за посета на Манастирот Иван Рилски.
  • Превоз од со модерен туристички автобус на наведената релација;професионален придружник

   Детали за понудата

   ТА Скобул
   Партизански Одреди бр. 17 лок.4, приземје, реон 55

   .

   Имате ли прашање за оваа промоција