Оваа понуда не е достапна во Скопје.
Изменете град

Топла даска за две лица за само 120 денари во ресторан Дион

250ден

120ден

Попуст: 52% Заштедувате: 130 ден

Завршена понуда

Нарачки 149

Краток опис на понудата

Ви нудиме одлична можност да ја доживеете атмосферата на еден од најпознатите ресторани во Скопје, Дион, и ја вкусите нивната разновидна специјално готвена храна. Таму заедно со вашето семејство или пријателите за само 120 денари ќе имате на располагање похована даска на која ќе бидат приложено добро зготвени поховани пилешки прсти, похован кромид, похован кашкавал, похована зденка и сосови.

Ресторанот Дион за оние кои не знаат (се прашуваме дали сеуште има такви) се наоѓа во ГТЦ од страната на кејот од реката Вардар. Професионална услуга, одлична кујна со специјалитети и феноменална атмосфера ќе направи да си поминете убаво и да се чуствувате посебно.

Услови на ваучерот

 • Ваучерот може да го искориситите од 12.02.13 до 12.03.13 само до 21:00 часот
 • Задолжителна резервација на телефон 3 101 030, 075 355 655, 078 853 888
 • Ваучерот може да се искорсити секој ден од 09:00 до 20:00
 • Ваучерот важи само за во ресторанот (не важи за носење)
 • Ваучерот е достапен до 12 март 2013

  Детали за понудата

  Со овој ваучер од Дион за 120 денари добивате:

  Топла даска за две лица 450гр:

  • Пилешки прсти
  • Поховани зденки
  • Похован кашкавал
  • Похован коромид
  • Сосови

  Детали за понудата

  Ресторан Дион
  адреса: Кеј 13-ти Ноември место: Скопје телефон: (02) 3101 030 www.dion.com.mk

Имате ли прашање за оваа промоција