Оваа понуда не е достапна во Скопје.
Изменете град

XBOX 360

19000ден

19000ден

Попуст: 0% Заштедувате: 0 ден

Краток опис на понудата

The Xbox 360 e перфектен за играње игри. А ако вие се од оние луѓе кои повеќе сакаат да гледаат ТВ и филмови, слушаат музика, да се дружат и играат со луѓе од секаде во светот тогаш The Xbox 360 Kinect е создадено за вас.

Кинетиката за The Xbox 360 драстично ги смени игрите, односно го смени начинот на нивно играње. Го промени и начинот на гледање телевизија и слушање музика. Со кинтетиката не ви е потребно далечински управувач. Само со контрола на гласот и движење на телото The Xbox 360 ќе си ја заврши својата работа.

Кинтетиката работи на принцип според тоа како вие се движите. Ако треба да скокнете, ќе скокнете, ако треба да клекнете, ќе клекнете. Веќе знаете како да играте, само овој пат ќе треба да станете од каучот. Голема забава, дружење и дополнителна телесна активност никому не му пречи.

Колектива во соработка со RIVERSOFT ви нуди супер ексклузивна цена на Xbox 360 Kinect. Овој револуционерен производ можете да го имате за само 19000 денари со додаток од две игри.

River Soft е продавница, специјализира во продажба и сервисирање на компјутери, компјутерска опрема и официјален застапник за Xbox во Македонија.

Времето за читање помина, ајде да играме!

Услови на ваучерот

 • Производите се подигнуваат од продавницата на Riversoft од 25.04.2012 до 25.05.2012
 • телефон: 02/ 3 123 200

Работно време:

 • Пон-Пет 09:00 - 18:30
 • Сабота 09:00 - 16:00

Во цената на ваучерот е вклучен ддв 18% (2.898,31 ден)

  Ваучерот е достапен до 25 мај 2012

  Детали за понудата

  Со овој ваучер од RIVERSOFT добивате:

  • XBox 360 - Microsoft Console, 4GB kinect+adventures, carnival games (1+2 игри -1 на ЦД, друга за симнување + kinect adventures)

  Детали за понудата

  Riversoft
  ул. Васил Ѓоргов 47/б Скопје, Македонија e-mail: info@riversoft.com.mk Телефон: +389 (0) 2 3123 200 Факс: +389 (0) 2 3225 366 Работно време Понеделник - петок 09.00 - 18.30 Сабота 09.00 - 16.00

  Имате ли прашање за оваа промоција